OxtBranding.com için Şartlar ve Koşullar

 

Giriş

Bu web sayfasında yazılı olan bu Web Sitesi Standart Şartlar ve Koşulları, www.oxtbranding.com adresinde erişilebilen web sitemizi, Oxt Branding’inizi kullanacaktır.

Bu Şartlar tamamen uygulanacak ve bu Web Sitesini kullanımınızı etkileyecektir. Bu web sitesini kullanarak, burada yazılı tüm hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu Web Sitesi Standart Şartlar ve Koşullarından herhangi birine katılmıyorsanız, bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Şartlar ve Koşullar, Şartlar ve Koşullar Şablonu ‘nun yardımıyla oluşturulmuştur.

18 yaşından küçüklerin veya kişilerin bu Web Sitesini kullanmasına izin verilmemektedir.

 

Fikri Mülkiyet Hakları

Sahip olduğunuz içerikten başka, bu Koşullar uyarınca, Nil Yalçınkaya Özel Şirket-Oxt Branding ve / veya lisans verenleri, bu Web Sitesinde yer alan tüm fikri mülkiyet haklarına ve malzemelerine sahiptir.

Yalnızca bu Web Sitesinde yer alan materyali görüntülemek amacıyla size sınırlı bir lisans verilir.

 

Sınırlamalar

Aşağıdakilerin hepsinden özellikle kısıtlısınız:

 

  • herhangi bir web sitesindeki materyali başka herhangi bir medyada yayınlamak;
  • herhangi bir Web sitesi malzemesinin satılması, alt lisanslanması ve / veya başka bir şekilde ticari hale getirilmesi;
  • herhangi bir Web sitesi malzemesini herkese açık olarak göstermek ve / veya göstermek;
  • bu Web Sitesini bu Web Sitesine zarar verecek veya zarar verebilecek şekilde kullanmak;
  • bu Web Sitesini, kullanıcının bu Web Sitesine erişimi engelleyecek şekilde kullanma;
  • bu Web Sitesini geçerli yasalara ve düzenlemelere aykırı olarak kullanmak veya herhangi bir şekilde Web Sitesine veya herhangi bir kişi veya işyerine zarar verebilir;
  • bu web sitesi ile ilgili herhangi bir veri madenciliği, veri toplama, veri çıkarma veya benzeri herhangi bir faaliyette bulunmak;
  • bu Web Sitesini herhangi bir reklam veya pazarlamaya dahil olmak için kullanma.

Bu Web Sitesinin belirli alanlarının sizin tarafınızdan erişmesi sınırlandırılmıştır ve Nil Yalçınkaya Özel Şirket-Oxt Branding, bu Web Sitesinin herhangi bir alanına, herhangi bir zamanda, tamamen kendi takdir yetkisiyle erişimi kısıtlayabilir. Bu Web sitesi için sahip olabileceğiniz tüm kullanıcı kimliği ve şifreler gizlidir ve gizliliği de korumanız gerekir.

 

İçeriğiniz

Bu Web Sitesi Standart Şartlar ve Koşullarında, “İçeriğiniz”, bu Web Sitesinde görüntülemek istediğiniz ses, video metni, resim veya diğer materyalleri ifade edecektir. İçeriğinizi göstererek, Nil Yalçınkaya Şahıs İşletmesi-Oxt Branding’i, herhangi bir ortamda ve tüm ortamlarda kullanmak, çoğaltmak, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek ve dağıtmak için münhasır olmayan, dünya çapında değiştirilemez, alt lisanslanabilir bir lisans verirsiniz.

İçeriğiniz size ait olmalı ve üçüncü tarafların haklarını istila etmemelidir. Nil Yalçınkaya Şahıs İşletmesi-Oxt Branding, İçeriğinizin herhangi bir bölümünü bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda kaldırma hakkını saklı tutar.

 

Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikasını okuyun.

 

Garanti yok

Bu Web Sitesi tüm hatalarda “olduğu gibi” sağlanmıştır ve Nil Yalçınkaya Özel Şirket-Oxt Markası, bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde yer alan materyallerle ilgili hiçbir beyan veya garanti vermez. Ayrıca, bu Web Sitesinde yer alan hiçbir şey size tavsiye olarak yorumlanmayacaktır.

 

Sorumluluğun sınırlandırılması

Hiçbir durumda Nil Yalçınkaya Şahıs İşletmesi-Oxt Branding, ne de memurları, yöneticileri ve çalışanları, bu Web Sitesini kullanımınızla ilgili veya bu şekilde bir sorumluluk altında olup olmadığına bağlı olarak ortaya çıkan herhangi bir şeyden sorumlu tutulamaz. sözleşme. Yetkili makamları, yöneticileri ve çalışanları da dahil olmak üzere Nil Yalçınkaya Şahıs İşletmesi-Oxt Markalaması, bu Web Sitesini kullanmanızdan kaynaklanabilecek herhangi bir şekilde dolaylı, dolaylı veya özel sorumluluktan sorumlu tutulamaz.

 

Tazminat

Herhangi bir ihlaliyle ilgili olarak doğabilecek her türlü yükümlülük, maliyet, talep, işlem sebebi, tazminat ve masraflardan Nil Yalçınkaya Özel Şirket-Oxt Markalamasını en fazla tazminat ediyorsunuz. bu Şartların hükümleri.

 

Bölünebilirliği

Bu Koşulların herhangi bir hükmünün geçerli yasalar uyarınca geçersiz olduğu tespit edilirse, bu hükümler buradaki diğer hükümleri etkilemeden silinir.

 

Terimlerin Çeşitliliği

Nil Yalçınkaya Özel Şirket-Oxt Branding’in bu Koşulları uygun gördüğü herhangi bir zamanda revize etmesine izin verilir ve bu Web Sitesini kullanarak bu Koşulları düzenli olarak gözden geçirmeniz beklenir.

 

Atama

Nil Yalçınkaya Özel Şirket-Oxt Branding’in, bu Koşullardaki hak ve / veya yükümlülüklerini bildirimde bulunmaksızın devretmesine, devretmesine ve alt sözleşmesine devretmesine izin verilir. Bununla birlikte, bu Şartlar kapsamındaki hak ve / veya yükümlülüklerinizden hiçbirini devretme, devretme veya alt sözleşme yapma izniniz yoktur.

 

Bütün Anlaşma

Bu Koşullar, Nil Yalçınkaya Şahıs İşletmesi-Oxt Branding ile sizin bu Web Sitesini kullanımınızla ilgili olarak yaptığınız sözleşmenin tamamını teşkil eder ve önceki tüm anlaşma ve anlayışların yerine geçer.

 

Geçerli Yasa ve Yargı Yetkisi

Bu Şartlar, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır ve herhangi bir anlaşmazlıkların çözümü için Türkiye’de bulunan devlet mahkemelerinin ve federal mahkemelerin münhasır olmayan yargı yetkisine gireceksiniz. >